Reikäpelien välierä-, pronssiottelu- ja finaaliaikataulu

Reikäpelimestaruuskisojen välierät

Lauantaina 10.8. klo 12:00 alkaen FREAM

12:00           Naiset 50                                            Ilona Rantakallio – Maarit Valo

12:10           Miehet 55                                           Mikko Raunio – Stig Lindqvist/Jens Olsen

12.20           Miehet 55                                           Tomi Ristola – Tapio Aalto

12:30           Naiset                                                 Sari Ylivuori – Satu Hakkarainen

12:40           Miehet                                                Markku Valo – Svante Forsbäck

12:50           Miehet                                                Klimenko/Wasastjerna – Tomas Svensson

 

Reikäpelimestaruuskisojen finaalit ja pronssiottelut

Sunnuntaina 11.8. klo 10:00 alkaen FREAM

 

10:00           Naiset 50 Pronssiottelu                    Anneli Lindqvist – Rantakallio: Rantakallio 2/0

10:10           Naiset 50 Finaali                                Tarja Väreluoto – Valo: Väreluoto 4/2

10:20           Miehet 70 Pronssiottelu                   Tuomo Tiihonen – Reijo Sanero: Sanero 7/5

10:30           Miehet 70 Finaali                               Ian Barron – Kurt Akren: Akren 3/1

10:40           Miehet 55 Pronssiottelu                   Raunio – Aalto: Aalto 1/0

10:50           Miehet 55 Finaali                               Olsen – Ristola: Olsen 1/0

11:00           Naiset Pronssiottelu                         Marja Smedberg – Hakkarainen: Smedberg 2/0

11:10           Naiset Finaali                                     Sigrid Booms – Ylivuori: Ylivuori 8/6

11:20           Miehet Pronssiottelu                        Voittaja:

11:30           Miehet Finaali                                    Voittaja: Valo

 

Palkintojenjako seuran mestaruuskilpailujen yhteydessä 25.8.!